Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 5 cm |
| Communication method | other |
| Camera Equipped | No |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Model Number | HLK-20M09 |
| Compatibility | All Compatible |
| Brand Name | bibikoo |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, UL |
| Working temperature | -25+60 |
| Universal input voltage | 90~265Vac |
| Rated input voltage | 100-240Vac |
| Maximum input current | ≤0.4A |
Instock
There are no reviews yet.