Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 6 × 6 cm |
| Bluetooth-compatible Version | other |
| Global positioning | None |
| Metrics measured | other |
| Activity Tracked | other |
| Category | Wristbands |
| Case Material | 43LH5700 CD 43LH5700 DJ 43LH5700 SF 43LH5700 SJ 43LH590Y TD |
| Screen Type | LED |
| Band Material | 43LH511A TE 43LH511T TE 43LH513V ZD 43LH5150 SE 43LH516A TE |
| Waterproof Grade | Not waterproof |
| Touch Screen | No |
| Compatibility | NC430DUE SADP1 SADP2 ABEX1 HC430DUN SLNX5 LC430DUY ACHA3 ACHA4 SLNX4 |
| Language | English |
| Function | Passometer |
| Brand Name | OLPAY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, DOT, EAC, EPA, FCC, GMP, RoHS, TGA, UL, KC, pse, weee |
Instock
There are no reviews yet.