Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Communication method | other |
| Specifications | Eu plug |
| Camera Equipped | No |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Model Number | HLK-5M12 HLK-5M05 HLK-5M24 HLK-5M03 HLK-5M09 |
| Compatibility | All Compatible |
| Brand Name | bibikoo |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, EAC, FCC |
| Working temperature | -40℃ ~ +85℃ |
| Onput voltage range | 3.3V/5V/9V/12V/15V/24V |
| Isolation | 3000Vac |
| warranty | 3 years |
| input voltage | 85~265Vac |
| Output current | 1500/1000/560/450/333/208mA |
| no-load loss | <0.1W |
Instock
There are no reviews yet.