Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 5 cm |
| Package | Yes, box |
| Channels | 1 |
| Model Number | FFP20000Q amplifier Board |
| Maximum Power Per Channel | Above 200W |
| Brand Name | ThaiKenGine |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Delivery time | Within 5 days |
| Country of origin | Shenzhen, China |
| Model | FFP20000Q amplifier Board |
| Type | FFP20000Q amplifier Board |
| Shipment | China air mail post, DHL, EMS. |
| Warranty | Three months |
Instock
There are no reviews yet.