Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Package | Yes |
| Channels | 2 (2.0) |
| Model Number | rca |
| Maximum Power Per Channel | 10W |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
Instock
There are no reviews yet.