Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 5 × 15 cm |
| Package | Yes |
| Channels | 2 (2.0) |
| Model Number | DiBao |
| Maximum Power Per Channel | 30W |
| Brand Name | SENGTERBELLE |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.