Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Supported Internet Services | Prime video, NETFLIX, YouTube, Free Sat/Free View, Explore 3D |
| Remote controller included | YES |
| Category | Set Top Box |
| Auto Frame Rate | No |
| HDR Standards | HDR10 |
| Max Output | 4K @ 30 Hz |
| Audio | DTS |
| Video Code | H.265/HEVC |
| Audio Output | Audio line out |
| USB Ports | 1x USB 2.0 |
| Wi-Fi Transmission Standard | 802.11n 2.4 GHz |
| System | Android 9.0 |
| Max. Extended Capacity | TF Card Up To 64GB |
| Power | DC 5V, 2A |
| IPTV | No |
| GOOGLE Cast | Yes |
| System Upgrade | Yes |
| OTA Update | No |
| Weight | 0.4kg |
| Remote Control | Included |
| Ethernet | 100M |
| Wireless | Yes |
| Internal Storage | 8GB eMMC, 16GB eMMC |
| Memory | 1G DDR3, 2G DDR3 |
| Bluetooth | No |
| Video Output | HDMI-Compatible 2.0 |
| OS | Android 11 |
| CPU | Amlogic S905W Quad-core 64-bit |
| GPU | Penta-core Mali-450 |
| Brand Name | LEEDOAR |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Wifi | 2.4GHz WiFi |
| Support | ship from France, 3D Video Player |
| Support 1 | ship from Spain |
| Support 2 | ship from Russia |
| Support 3 | ship from Ukarine |
| feature | andriod set top box |
| android tv box | smart tv box |
| tv box | Set top boxes |
| ship from overseas warehouse | France warehouse |
| european warehouse | Spain warehouse |
Instock
There are no reviews yet.