Instock
| Weight | 0.405 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 14 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Supported Internet Services | Prime video, NETFLIX, Hulu Plus, BROWSER, Vudu, Google TV, hulu, YouTube, PANDORA, other, Free Sat/Free View, Skype, Explore 3D |
| Remote controller included | YES |
| Power consumption[W] | 5V2A |
| Voice assistant built-in | YES |
| Category | Set Top Box |
| HDR Standards | HDR10+, HDR10 |
| Max Output | 4K @ 60 Hz |
| Video Code | VP8, H.264/AVC, VC2/Dirac, H.265/HEVC, VC1/WMV9, Xvid, DivX, VP9, MPEG-2, MPEG-4 |
| USB Ports | 1x USB 2.0, 1x USB 3.0 |
| Wi-Fi Transmission Standard | 802.11ax, 802.11n 2.4GHz/5 GHz |
| System | Android 12.0 |
| Power | DC 5V, 2A |
| IPTV | Yes |
| GOOGLE Cast | Yes |
| Weight | 0.35KG |
| Ethernet | 100M |
| Wireless | Yes |
| Internal Storage | 16GB eMMC, 32GB eMMC, 64GB eMMC, 128GB eMMC |
| Memory | 4 gb DDR4, 2GB DDR4 |
| Bluetooth | Yes |
| Video Output | HDMI-Compatible 2.1 |
| OS | Android tv |
| CPU | H618 Quadcore cortex-A53 |
| GPU | Mail-G31 MP2 |
| Brand Name | LVMAO |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
Instock
There are no reviews yet.