Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.072 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Lighting Type | On-Camera Video Lights |
| Brightness Adjustment Range | -% |
| Operating Voltage | -V |
| Model Number | Photographic Lighting |
| Color Temperature | Bi-color 3200K-5600K |
| Brand Name | dawndesslo |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.