Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 58 × 12 cm |
| Lighting Type | Ring Light |
| Color Temperature Version | Bi-color Version |
| Brightness Adjustment Range | 0 – 100% |
| Operating Voltage | 0 – 12V |
| Model Number | F488 |
| Bundle | Bundle 1 |
| Color Temperature | Bi-color 3200K-5600K |
| Package | Yes |
| Brand Name | SYNZZUR |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Feature 1 | 22" LED Ring Light With Boom Arm |
| Feature 2 | Black Wall Mount With Ring Light |
| Feature 3 | Ring Light Profissional With Boom Arm |
Instock
There are no reviews yet.