Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Power Source | Other |
| Inbox adaptor | No |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Lighting Type | Photographic Strobe Lighting |
| Color Temperature Version | Bi-color Version |
| Model Number | VL120Bi/VL120C |
| Color Temperature | 2700K-6500K |
| Package | Yes |
| Brand Name | AEVYVKV |
| Origin | Mainland China |
| Brand | Ulanzi |
| Model | VL120Bi |
| 1 | VL120C |
| 2 | Ulanzi VL120Bi |
| 3 | Ulanzi VL120C |
| 4 | COB Lamp |
| 5 | RGB Lamp |
| 6 | COB Video Light |
| 7 | Fill Light |
| 8 | COB Fill Light |
| 9 | RGB Fill Light |
| 10 | 120W Fill Light |
| 11 | Ulanzi COB Lamp |
| 12 | Ulanzi RGB Fill Light |
| 13 | Live streaming lighting |
| 14 | Ulanzi Lamp |
| 15 | 120W COB Lamp |
Instock
There are no reviews yet.