Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Package | Yes |
| Model Number | LP-400NM |
| Type | Color Filter |
| Brand Name | NEEMOO |
| Origin | Mainland China |
| Size | 43mm x 32mm x 1.0mm |
| Wave | LP400nm~1100nm |
| Shape | Rectangle |
| Thickness | 1.0 mm |
Instock
There are no reviews yet.