Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 61 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| High-speed synchronous(HSS) | No |
| Power | 32LN541U 32LN570R 32LN570B 32LN5100 32LN545B 32LN5180 32LN550B |
| Size (WxHxD) | 32LN578V 32LN6108 32LN610S 32LN610V 32LN6138 32LN613S 32LN613V |
| Weight | 32LN575U 32LN575V 32LN5778 32LN577S 32LN577V 32LN5788 32LN578S |
| Power Source | 3pcs LED 32LB536B 32LN541B 32LN541U 32LN570R 32LN570B 32LN5100 32LN545 |
| Light Source | UOT POLA2.0 32LN54 Rev 1.0 (13.5.9) A type B |
| Color Temperature | LG Innotek POLA 2.0 32 A Type Rev00 2012.11.05 B |
| Package | Yes |
| Display | No |
| TTL | Yes |
| Compatible Camera Brand | Pentax/宾得 |
| Brand Name | OLPAY |
| OLPAY Model | 32LN536U 32LA6130 32LA6132 32LA6134 32LA6136 32LA613S 32LA613V |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, DOT, EAC, EPA, FCC, GMP, RoHS, TGA, UL, KC, pse, weee |
Instock
There are no reviews yet.