Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Lighting Type | Photographic Strobe Lighting |
| Color Temperature Version | Bi-color Version |
| Brightness Adjustment Range | 1 – 100% |
| Model Number | CL60 COB video Light |
| Bundle | Bundle 1 |
| Color Temperature | Bi-color 3200K-5600K |
| Package | Yes |
| Brand Name | COLBOR |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.