Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 7 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| High-speed synchronous(HSS) | YES |
| Size (WxHxD) | 125.4x129x32.4mm |
| Weight | 200g |
| Power Source | Built-in battery |
| Light Source | LED |
| Color Temperature | 7500k |
| Package | Yes |
| Display | No |
| TTL | Yes |
| Compatible Camera Brand | Lumix, mamiya, yi, HASSELBLAD, FUJIFILM, Leica/徕卡, Pentax/宾得, Sigma/适马, Sony, SAMSUNG, Canon/佳能, NIKON, Olympus, Mobile Phone Brands, Gopro |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Brand name | Seafrogs |
| Lumen | 1200 |
| Beam angle | 120 degree |
| Modes | Red/Bule/White light, Strobe, SOS |
| Battery | Built-in 1800mah li-ion battery |
| Control methods | Buttons |
| Waterproof depth | 40m/130ft |
| Warranty | 1 year |
Instock
There are no reviews yet.