Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 8 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Compatible Drone Brand | DJI |
| Size | Mini 4K/Mini 2/Mini 2 SE Drone |
| Package | Yes |
| Weight | 87g |
| Model Number | for mini2 battery |
| Brand Name | DIXSG |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Drones Accessories Type | Digital Battery |
Instock
There are no reviews yet.