Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.46 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 12 × 15 cm |
| Lighting Type | Continuous Output Lighting |
| Color Temperature Version | Bi-color Version |
| Brightness Adjustment Range | 0 – 100% |
| Operating Voltage | 110 – 240V |
| Color Temperature | Bi-color 3200K-5600K |
| Package | Yes |
| Brand Name | SZKOSTON |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.