Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 12 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Supporting Language | English |
| Recording Format | Picture: JPEG Video: AVI Audio:WAV |
| SLR Format | Full frame |
| Screen Type | LCD Screen |
| Sensor Type | CMOS |
| Viewfinder Type | Electronic |
| External Flash | No |
| Memory Card Type | MicroSD / TF |
| Display Size | 2" – 3" |
| Set Type | Fuselage |
| Weight | 301g-400g |
| Lens Type | Periscope Lens |
| Power Mode | lithium battery |
| Focal Length | 18-55 mm |
| Image Resolution (Video) | 1080i/P(1920*1080) |
| Sensor Size (inches) | 4/3 inches |
| Special Feature | None |
| Image Stabilization | No |
| Optical Zoom | Fixed Focus |
| Sensor Element Type | CMOS |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.