Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 17 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Lighting Type | Photographic Strobe Lighting |
| Color Temperature Version | Bi-color Version |
| Brightness Adjustment Range | 0 – 100% |
| Operating Voltage | 110 – 220V |
| Color Temperature | Bi-color 3200K-5600K |
| Package | Yes |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.