Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| High-speed synchronous(HSS) | YES |
| Power | 200Ws |
| Size (WxHxD) | 230x80x142mm |
| Weight | 1.15KG |
| Power Source | AC/DC |
| Light Source | Flash |
| Color Temperature | 5500K |
| Package | Yes |
| Display | Yes |
| TTL | Yes |
| Compatible Camera Brand | Lumix |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.