Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| High-speed synchronous(HSS) | No |
| Size (WxHxD) | camera flash |
| Weight | 400g |
| Power Source | aa battery |
| Light Source | led |
| Color Temperature | 5600k |
| Package | Yes |
| Display | Yes |
| TTL | No |
| Compatible Camera Brand | Lumix, Sony, Canon/佳能, NIKON |
| Brand Name | LS |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Model Number | camera flash k-808 |
| function | camera flash |
| function 1 | the flash |
| function 3 | falsh photo |
| function 4 | marco flash |
Instock
There are no reviews yet.