Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 8 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Electric | No |
| Photography Accessories Type | Camera Stickers |
| Model Number | Sony FE 200-600 200-600mm 5.6-6.3 F5.6-6.3G f/5.6-6.3 G OSS f/5.6-6.3G |
| Package | Yes |
| Brand Name | MH |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.