Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.95 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 25 × 12 cm |
| Power Source | Other |
| Inbox adaptor | Yes |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Lighting Type | On-Camera Video Lights |
| Color Temperature Version | Bi-color Version |
| Brightness Adjustment Range | 0 – 99% |
| Model Number | YN300III |
| Color Temperature | Bi-color 3200K-5600K |
| Package | Yes |
| Brand Name | YONGNUO |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.