Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 88 × 35 × 14 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Lighting Type | Ring Light |
| Color Temperature Version | Bi-color Version |
| Brightness Adjustment Range | 10 – 100% |
| Operating Voltage | 110 – 240V |
| Model Number | FT-Y9 moon light |
| Color Temperature | Bi-color 3200K-5600K, 3200-5600k |
| Package | Yes |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Brand name | FOSOTO |
| Power | 45W |
| Power supply | Adapter |
| CRI | RA>90 |
| Illuminance | 2500 LM |
| Voltage | 110v/240v 50HZ-60HZ |
| Dimension | 88*34*10cm |
Instock
There are no reviews yet.