Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.61 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 8 × 18 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Category | Handheld Gimbals |
| APP Supported Languages | japanese, FRENCH, german, Italian, Spanish, KOREAN, DUTCH, Portuguese, Latin American Spanish, Brazilian Portuguese, English, Simplified Chinese, Traditional Chinese Style, SWEDISH, POLISH, Greek, Turkish, Ukrainiaan, Russian |
| Support Remote Control | No |
| Vertical Shooting | Yes |
| App Setting | Yes |
| Camera Integration | No |
| Charging for Mobile Device | Yes |
| Supported Mobile Device Max Size | 90mm |
| Feature | Smile Snapshot, Following the shooting mode, Face Recognition |
| Material | Plastic |
| Package | Yes |
| Weight (g) | 310 |
| Panning Angle | 355 |
| Rolling Angle | 355 |
| Titling Angle | 355 |
| Configured for | Smartphones |
| of Axes | 3-Axis |
| Communication | bluetooth |
| Type | handheld gimbal |
| Brand Name | aochuan |
| AOCHUAN Model | Smart X Pro |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.