Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 88 × 34 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Lighting Type | Ring Light |
| Color Temperature Version | Bi-color Version |
| Brightness Adjustment Range | 0 – 100% |
| Operating Voltage | 110 – 240V |
| Color Temperature | others |
| Package | Yes |
| Brand Name | fosoto |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
Instock
There are no reviews yet.