Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 72 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| High-speed synchronous(HSS) | YES |
| Power | S1A8-650SM0-R0[20.11.04] GS-ALZ 4721 64EA/BAR |
| Size (WxHxD) | UE65AU8005K UE65AU8005 GU65AU9079 UN65AU800D HG65AU800N |
| Weight | UE65AU9005K UE65AU9005 UN65AU9000F UA65BU8000K |
| Light Source | UE65AU9070U UE65AU9079U UN65AU8200K UN65AU9000K HG65AU800NF |
| Color Temperature | UA65AU8000G UA65AU8000J UA65AU9000U UA65AU9000W UE65AU8000U |
| Package | Yes |
| Display | No |
| TTL | No |
| Compatible Camera Brand | SAMSUNG |
| Brand Name | OLPAY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, DOT, EAC, EPA, FCC, GMP, RoHS, TGA, UL, KC, pse, weee |
Instock
There are no reviews yet.