Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Lighting Type | Photographic Strobe Lighting |
| Color Temperature Version | Bi-color Version |
| Model Number | L2 Bi Color |
| Color Temperature | Bi-color 3300K-5600K, 2700-7000±200K |
| Package | Yes |
| Brand Name | Ulanzi |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| LED Life Expectancy | 50000 hours |
| Lighting Angle | 60° |
| Battery Type | Lithium-polymer Battery |
| illumination 2700K | 900Lux(0.5m) |
| illumination 5000K | 900Lux(0.5m) |
| illumination 7000K | 1000Lux(0.5m) |
| Weight | 70g |
Instock
There are no reviews yet.