Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Compatible Drone Model | DJI NEO Accessories |
| Size | 5.1*4.3*3.4cm |
| Package | Yes |
| Weight | 8g |
| Model Number | gimbal bumper |
| Compatible Drone Brand | DJI |
| Brand Name | CMOTPETB |
| Origin | Mainland China |
| FOR | DJI NEO gimbal protector |
Instock
There are no reviews yet.