Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.315 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 28 × 4 cm |
| Lighting Type | Ring Light |
| Color Temperature | Bi-color 3200K-5600K |
| Package | Yes |
| Brand Name | Fomscvka |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
Instock
There are no reviews yet.