Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Compatible Drone Model | DJI NEO Lens cap |
| Size | 5.2*4.3*2.8cm |
| Package | Yes |
| Weight | 0.08kg |
| Model Number | Lens cap |
| Compatible Drone Brand | DJI |
| Brand Name | CMOTPETB |
| Origin | Mainland China |
| FOR | DJI NEO Lens cap |
Instock
There are no reviews yet.