Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 11inch |
| Package | Without Retail Packing |
| Model Number | For XiaoMi Pad 6 Max 14" |
| Material | Tempered Glass, Tempered Glass |
| Features | Matte |
| Quantity | 1 Pack |
| Compatible Brand | Other |
| Use | PDA |
| Origin | Mainland China |
| Compatible Model 1 | For XiaoMi Pad 6 Max 14" |
| Color | Transparent/Clear |
| Feature | Matte, Frosted, Anti Fingerprints |
| Function | To Protect Your Tablet LCD Screen Against Dust and Scratch |
| Hardness | 9H |
| Weight | 180 |
| Package Included | 1* Front Screen Protector |
| Item | Full Cover Clear Tempered Glass Screen Protector Film |
Instock
There are no reviews yet.