Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 11 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Package | Yes |
| Material | Metal |
| Type | With Keyboard |
| Application Laptop Size | 10.1" |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.