Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.51 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Style | fashion |
| Feature | waterproof, Shockproof, Drop resistance, Anti-Dust, Soft |
| Package | Yes |
| Model Number | for Microsoft Surface Pro 9 8 X 7 + 6 5 4 Go 3 2 |
| Compatible Brand | For Microsoft |
| Material | PU |
| Type | Protective Shell/Skin |
| Application Laptop Size | 10.5" |
| Brand Name | ARDISSI |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.