Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.069 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 15 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Palm Rejection |
| Package | Yes |
| Length | 13cm |
| Material | Metal |
| Application | Tablets, Laptops, others |
| Application Screen | Capacitive Screen |
| Application Brands | Universal |
| Brand Name | YTYIN |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.