Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.045 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 7 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 11inch, 8.0" |
| Package | yes |
| Material | PE Soft Film |
| Features | Matte |
| Quantity | 1 Pack |
| Compatible Brand | Other |
| Brand Name | weeten |
| Use | PDA |
| Origin | Mainland China |
| Function | protecter panel |
| Colors | clear colors |
| Retail packing | retail packing |
| Place of origin | Guang zhou of china |
| Quality | 100% original New |
| Crafts | Matte |
| Use for | For LG G PAD 3 V525 |
Instock
There are no reviews yet.