Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.125 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 12.9 |
| Package | Yes |
| Model Number | For Redmi Pad SE 4G (8.7 inch) 2024 |
| Material | Tempered Glass |
| Features | Scratch Proof |
| Quantity | 1 Pack |
| Compatible Brand | Other |
| Use | PDA |
| Origin | Mainland China |
| Applicable Brand | For Redmi |
| Compatible models 01 | Screen Protector for Redmi Pad SE 4G (8.7 inch) Released in 2024 |
| Compatible models 02 | Tempered Glass Film for 8.7" Xiaomi Redmi Pad SE 4G (2024) |
| For Tablet Size | 211.6 x 125.5 x 8.8 mm (8.33 x 4.94 x 0.35 in) |
Instock
There are no reviews yet.