Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.336 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 17 × 13 cm |
| Is Electric | lithium battery |
| Theme | Fantasy & Sci-Fi, Occupations, Sports |
| Warning | none |
| Certification | CE |
| Model Number | HUIQIBAO watetgun |
| Brand Name | HUIQIBAO TOYS |
| Recommend Age | 6-12y |
| Origin | Mainland China |
| Water tank capacity | About 300ML |
| Battery details | Lithium battery (3.7V 14500/500mAh) |
| USB charging time | Charge for about 110 minutes |
| Range distance | The firing range is about 8 meters in a straight line and about 10 meters in a parabolic line |
| Battery life | 40 minutes of uninterrupted use, more than 50 minutes of indirectness |
| Product size | 20*17*18.8CM |
Instock
There are no reviews yet.