Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 35 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Second Webcam Pixels | 13MP |
| Front Webcam Pixels | 13MP |
| Google Play | Yes |
| Camera | Second Webcam, Front Webcam Pixels |
| Net Weight | >500g |
| Package | Yes |
| Cell Capacity | 12300mAh |
| Extend Port | TYPE-C |
| Tablet Storage Capacity | 256GB |
| Processor Core | 10 core |
| Operating System | Android 13 |
| Display Size | 14.5" |
| Feature | Fingerprint Recognition |
| Memory Capacity | ≥8GB |
| Processor Model | others |
| Network | WIFI |
| Supporting Language | English, Chinese |
| Brand Name | Lenovo |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Tablet PC |
Instock
There are no reviews yet.