Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 32 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Recommended use | Learing, Business Use, Gaming, Daily Entertainment |
| Keyboards | TOUCHPAD, Backlit Keyboard |
| Expandable storage | YES |
| Memory Type | DDR5 |
| Thermal Design Power | other |
| Graphics Brand | AMD |
| Graphic Type | Integrated |
| Max Turbo Frequency | other |
| Base Frequency (GHz)4 | other |
| Number of Cores | 8 |
| CPU Brand/Model | AMD Ryzen 7 7840H |
| Weight (Battery Included) | <1.5Kg |
| Screen Refresh Rate | 120Hz |
| Video Memory Capacity | Main memory allocated memory |
| Dimensions (WxHxD) | Thin (15mm-17mm) |
| RAM | 16GB |
| Display resolution | 2880*1800 |
| Operating System | Windows 11 |
| Thickness | 15mm- 18mm |
| Package | Yes |
| Hard Drive Capacity | 1TB |
| Port | 3.5 mm Audio Jack |
| Display Ratio | 16:10 |
| Display Size | 14Inches 350mm |
| Hard Drive Type | SSD |
| Graphics Card Model | AMD Radeon 780M |
| Type | Slim Laptop |
| Brand Name | Lenovo |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Correct CPU mode | AMD R7 8845H |
Instock
There are no reviews yet.