Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 9 × 9 cm |
| Output Power(w) | 0.5w-3w |
| Battery Capacity(mAh) | 1800 |
| Waterproof / Water-Resistant | No |
| Material | Plastic |
| Storage Channel | 22 |
| Frequency Range | 462.5625 |
| Dimensions | 145*55*25mm |
| Model Number | T3 |
| Walkie Talkie Type | Portable |
| Is_Display | Yes |
| Maximum Range | 1.5km-3km |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Brand Name | BAOFENG |
Instock
There are no reviews yet.