Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None, None |
| Output Power(w) | 5w-10w |
| Battery Capacity(mAh) | High Capacity |
| Material | Plastic, Plastic |
| Storage Channel | 999, 999 |
| Frequency Range | Multi Band, Multi Band |
| Dimensions | 180mmx70mmx45mm, 180mmx70mmx45mm |
| Model Number | Baofeng A625, Baofeng A625 |
| Walkie Talkie Type | Portable, Portable |
| Is_Display | Yes |
| Maximum Range | 5km-10km, 5km-10km |
| Brand Name | RYKS, BAOFENG |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Certification | CE |
| Output power (W) | 5w-10w |
| Battery capacity (mAh) | High Capacity |
| Waterproof Water-Resistant | No |
| IsDisplay | Yes |
Instock
There are no reviews yet.