Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 5 × 13 cm |
| Output Power(w) | 5w-10w |
| Battery Capacity(mAh) | 4800mAh |
| Waterproof / Water-Resistant | No |
| Storage Channel | 16 |
| Frequency Range | 400-470MHz |
| Dimensions | 50*25*123mm |
| Model Number | BF-999s upgrade version |
| Walkie Talkie Type | Portable |
| Is_Display | No |
| Maximum Range | 10km-50km |
| Brand Name | BAOFENG |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| power | 8W |
Instock
There are no reviews yet.