Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 8 cm |
| Output Power(w) | <0.5w |
| Battery Capacity(mAh) | 3000mAh |
| Waterproof / Water-Resistant | No |
| Material | Plastic |
| Storage Channel | PMNN4807 PMNN4807A PMNN4808 PMNN4809 PMNN4810 |
| Frequency Range | R7 |
| Dimensions | battery |
| Model Number | PMNN4808A PMNN4809 PMNN4810 |
| Walkie Talkie Type | Portable |
| Is_Display | Yes |
| Maximum Range | <1.5km |
| Brand Name | BAOFENG |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.