Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 40 × 5 cm |
| Output Power(w) | 5w-10w |
| Battery Capacity(mAh) | |
| Waterproof / Water-Resistant | No |
| Material | High Gain Antenna |
| Storage Channel | Four Band Car Walkie Talkie Antenna Suit |
| Frequency Range | Four Band Car Walkie Talkie Antenna Suit, 29MHZ/50/144/430MHZ |
| Dimensions | Four Band Car Walkie Talkie Antenna Suit |
| Model Number | Four Band Car Walkie Talkie Antenna Suit |
| Walkie Talkie Type | Car |
| Is_Display | No |
| Maximum Range | 5km-10km |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, DOT, EAC, EPA, FCC, GMP, RoHS, TGA, UL, KC, pse, weee |
| Package | Bag |
| High Gain | 144MHz 2.15dBi 430MHz 5.5dBi |
| Length | 1.26M |
| Resistance Power | 150W |
| Frequency Type | 4 Band |
Instock
There are no reviews yet.