Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Output Power(w) | 5w-10w |
| Battery Capacity(mAh) | 2800 |
| Waterproof / Water-Resistant | IP45 |
| Material | Plastic |
| Storage Channel | 128 |
| Frequency Range | 136-174MHz 400-520MHz |
| Model Number | UV S9 Plus |
| Walkie Talkie Type | Portable |
| Is_Display | Yes |
| Maximum Range | 5km-10km |
| Brand Name | Jinvb |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.