Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.417 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 17 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Output Power(w) | 3w-5w |
| Battery Capacity(mAh) | High |
| Waterproof / Water-Resistant | IP45 |
| Material | Plastic |
| Storage Channel | 16 |
| Frequency Range | 400-470MHz |
| Dimensions | (10.5*2.5*2)CM Not include antenna |
| Model Number | BF-T20 |
| Walkie Talkie Type | Portable |
| Is_Display | No |
| Maximum Range | 3km-5km |
| Brand Name | BAOFENG |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
Instock
There are no reviews yet.