Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 8 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Output Power(w) | 3w-5w |
| Battery Capacity(mAh) | 800mAh |
| Waterproof / Water-Resistant | No |
| Material | Plastic |
| Storage Channel | PMNN4551A Ni-MH Battery |
| Frequency Range | PMNN4551A Ni-MH Battery |
| Dimensions | PMNN4551A Ni-MH Battery |
| Model Number | PMNN4551A Ni-MH Battery |
| Walkie Talkie Type | Portable |
| Is_Display | Yes |
| Maximum Range | 3km-5km |
| Brand Name | BAOFENG |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.