Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | Certain combined chemotherapy for lymphomas, Certain combined chemotherapy for lymphomas |
| Output Power(w) | 10w-25w, 10w-25w |
| Battery Capacity(mAh) | |
| Waterproof / Water-Resistant | No, No |
| Material | Plastic, Plastic |
| Storage Channel | 200, 200 |
| Frequency Range | 108-136mhz, VHF:136-174MHz & UHF: 400-470MHz |
| Dimensions | 108mm*40mm*102mm, 108mm*40mm*102mm |
| Model Number | IC-980 Pro, IC-980 Pro |
| Walkie Talkie Type | Car, Car |
| Is_Display | Yes, Yes |
| Maximum Range | 5km-10km, 5km-10km |
| Brand Name | OEING(OEING) |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Certification | CE, CE |
Instock
There are no reviews yet.