Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 7 × 4 cm |
| Output Power(w) | <0.5w |
| Battery Capacity(mAh) | 2000 |
| Waterproof / Water-Resistant | No |
| Dimensions | 10 x 55 x 83mm |
| Model Number | BL-B |
| Walkie Talkie Type | Portable |
| Is_Display | No |
| Maximum Range | <1.5km |
| Brand Name | BAOFENG |
| Origin | Mainland China |
| Capacity | 2000mAh |
| Cell Origin | China |
| Voltage | 7.4V |
| Type | Lithium ion Battery |
Instock
There are no reviews yet.